Březen 2014

Life in fear.

30. března 2014 v 20:21 | N. |  My diary
Žiju ve strachu. Od středy nemyslím na nic. Jen na zítřek. Přesněji řečeno na preventivní prohlídku, kde se může všechno krásně posrat.. Bojím se trošku, co mi řeknou, ale jak už jsem psala, doktor je snad v pohodě a budu doufat v jeho oporu, protože ač jsem vždycky za tu hrozně silnou, tohle je na mě moc.

Důvodů, proč jsem se vám neozvala je hned několik, ale ne všechny jsou negativní :) Pondělí a úterý bylo ve škole dost náročný, ale zvládla jsem to a když mě ve středu čekala poslední část klauzurních zkoušek, tak jsem se ráno probudila s pěkně hnusnou angínou, což je zároveň pozitivní, protože jsem dostala od učitelky povolení si tu práci udělat doma, když to nikomu neřeknu :D.
Ale nemoc má i svá pozitiva - konečně jsem jedla v klidu, vařila si obědy (!!! :) a na váhu jsem stoupla jednou :) Je pravda, že pořád jím stejně málo, ale i k tomu málu se musím nutit, protože mi doteď není dobře a antibiotika vůbec nezabírají.
Ve čtvrtek mě konečně čekaly narozky, ach :D Sweet 17 :) Měla jsem v plánu je slavit v kině a pak s přítelem, ale smůla no :D.. Takže nakonec přijela nečekaně na návštěvu babička, ale nemáme s ní v rodině vůbec dobré vztahy, takže to skončilo jen hádkou a mou chutí ji normálně vyhodit. Dozveděla jsem se totiž, jak jsem nemocná hrozně a že určitě zvracím, nevyhla jsem se blbým kecům na můj oběd (velká salátová miska plná okurky,rajčátek,kuskusu a vejce) ve stylu "To máš i místo snídaně ne?!"... "Ne, to je oběd normální"..."To sníš?".. v tu chvíli se ve mně vařila krev.. Kurva ona mi tady říká jak vypadám hrozně, jak jsem vychrtlá a nemocná a pak mi říká takový hovna s prominutím?! -_- Než odjela, tak mi nezapomněla připomenout, jak strašný mám vlasy, jsem zmalovaná jak kurva a že se oblíkám strašně a na těch podpatkách se jednou určitě zabiju. No zkrátka fakt miloučká návštěva :D :D :D Pak přijela mamča s kupou jídla pro mě, tak jsem se trochu uklidnila a v klidu slavila jen s těmi nejbližšími ♥, načež v pátek prý šla bábi za mamkou do práce a dala jí krabici koláčů, asi na udobřenou a čekala, že jí mamka skočí do náruče, ale jak sama mamina poznamenala, uplatit se nenechá, když jí je babča schopná normálně típnout mobil a pak ještě nadávat :D...

Na druhou stranu, i když pořád jen ležím/spím/jím, tak nemám ani pomyšlení na blog a daří se mi i nemyslet pořád na to blbý žrádlo, že by se konečně něco v hlavě hnulo?! :) Ale musím se přiznat, že vás jsem obíhala pravidelně, stejně jako instagramy fitness holek a pak jsem objevila kouzelnou věc, která je pro mě hroznou motivací - Recovery instagramy - začala jsem sledovat tedy jen ty s přídavkem healthy recovery a je to vážně hooodně inspirující ♥ Tam se mi taky zalíbil jeden nápad - nebát se "toxicity" nezdravého jídla a dát si FEAR FOOD FRIDAY (FFF :), kdy si třeba odpoledne nebo večer dáte celou čokoládu a pak si dáte normální večeři, nebo prostě si dáte popcorn u filmu.. Zkrátka není to ani tak fyzické uspokojení chutí, ale spíš to, překonat ten blok z extra kalorického a nezdravého jídla a sníst to :)

No uvidím jak dopadne zítřek, ale..mám pro tebe vzkaz ano...I KICK YOUR ASS! :*.

Nejkrásnější tulipány od spolusedící ♥

Vydržte zítřek, pondělí mám obvykle ráda, ale ze zítřku mám fakt hrozný strach a navíc to vypadá, že mi nasadí ještě jedny antibiotika.. Absence, nulovej kontakt se světem, nedej bože nuda :D... N.

22. + 23.3. Lazy girl :D

23. března 2014 v 22:44 | N. |  My diary
Hi girls! :) Tak nám to zejtra zase začíná, ale upřímně je mi to fuk tak nějak.. Už se po dvou letech smiřuji se vstáváním po čtvrtý hodině ráno a pondělí je letos můj nejkratší školní den, tak co :D. V pátek jsem psala dost v rychlosti, ale je spousta věcí, které jsem vám říct nestihla - například to, že mi díky aně nastaly nemalé problémy ve škole, ale o tom se rozpovídám v zítřejším článku (mimo jiné se můžete těšit i na tak trochu beauty článek - jak upravuju svou zašedlou a anorexií unavenou pleť, jak zakrývám kruhy atd. ;). Včera jsem vyrazila do města nakoupit nějaký jídlo, i když to bych nebyla já, kdybych si nepřinesla něco navíc žejo.. :D Nebylo mi sice moc dobře, ale venku bylo nádherně, tak jsem byla ráda, že jsem se alespoň trošku provětrala... Dneska jsem se celý den jen válela a připravovala se na snad poslední hodně náročný týden, pak už to bude do konce roku snad pohoda :)

Když jedete jen pro jídlo... :'D

Jídelníčky:

Sobota
Ranní váha: bez komentáře :(

S: Klasik 200g + 40g dobré vlákniny, mini mandarinka + 10g hořké čoko
O: Cornies s paž. Gervais (za den mělo procházet, muselo se sníst nutně :D), dušená šunka, eidam 30%, kedluben, ředkvičky
V: Cornies s paž. Gervais, vejce na tvrdo, rajče, ředkvička

Pití: 300ml káva, 350ml zelený čaj, 1l nesl. ov. čaj, 250ml CC light (na žaludek :)
Celkem: 894kcal (-trávení 805 kcal)

Dnešek
Ranní váha: -_-...

S: Jahody 230g, klasik 190g + 30g dobré vlákniny
O: Heinz Fit fazole v tomatě, CLZ žitný chléb Penam + vajíčko na tvrdo
V: Cornies s paž. Gervais (huráá, snědeno :D), jemné tvarůžky, okurek, cherry rajčátka

Pití: 300ml káva, 1l nesl. ov. čaj, 200ml voda
Celkem: 899kcal (-trávení 809kcal)

Pažitkový Gervais už mi leze i ušima, ale dneska mu končila trvanlivost a jím ho jen já.. A vzhledem k tomu, jak nerada vyhazuju jídlo jsem se smířila zase se studeným obědem. Ten dnešní byl o poznání lepší - poprvé jsem vyzkoušela fazole v tomatě a bylo to delikátní, zítra bude to samé :3 Hlavně je to super pro lenochy žejo, šup s tím do mikrovlnky :D

To bylo dneska tak nějak vše, zítra se tedy snad ozvu ale zbytek týdne nevím jak budu stíhat.. :/ Ale už se moc těším na čvrtek - moje narozky a premiéra filmu Yves Saint Laurent a pak v pátek nemusím do školy, protože budu spát u přítele.. No luxus :D Chystáte se některá z vás taky? :)

Mějte se a přežijte pondělí, já vás jdu ještě oběhnout ♥ N.

18.-21.3. I'm busy.. but happy :)

21. března 2014 v 20:44 | N. |  My diary
Ahoooj holky! :) Po docela dlouhé době se ozývám.. A je k tomu hned několik důvodů :)
1) Škola, škola, škola.. desítky hodin stání a kreslení..
2) Neřešila jsem blog (jídlo bohužel z části ano) a snažila se užívat života, což se mi daří :)
3) Pořád to mám v hlavě pomotané a nevím, co vlastně chci, takže jsem se snažila si to nějak ujasnit :)

Každopádně vážně se mám moc fajn, ve škole jsme tenhle týden měli sice klauzurní zkoušky, takže to bylo fakt hodně náročný, ale přesto jsem se měla moc fajn, užívala si krásnýho počasí, nakupovala tuny jídla a radovala se z toho, že nehubnu. Sice nepřibírám, ale VÁHA NEJDE DOLŮ! :) ♥ Jídelníčky stály za prd, hlavně ten středeční, kdy jsem hooodně zhřešila ze stresu, ale s holčinou bulimičkou o které jsem vám psala jsme se rozhodly překonat výzvu a zároveň si dopřát odměnu za 10 hodin malování v kuse - každá z nás si koupila Milku Oreo a ano, sežraly jsme je. Pak jsme sice taky brečely kvůli tomu, ale čert to vem, ráno byla váha nižší zase než obvykle :( A teď už ty jídelníčky

Úterý:
Váha: malá, ale stabilní :D

S: Opečený CLZ toast. chléb + PB + plátky jablíčka
O: Opečený CLZ toast. chléb, jemné tvarůžky, eidam 20%, sal. okurka
V: Cornies s pažitkovým Gervais a šunkou, jemné tvarůžky, cherry, sal. okurka

Celkem: 902 kcal (-trávení 812kcal)

Středa:
Váha: 40,5

S: Opečený CLZ toast. chléb + PB + plátky jablíčka
O: Opečený CLZ toast. chléb, vejce na tvrdo, eidam 20%, cherry, sal. okurka
V: Cornies s paž. Gervais, tvarůžky

Výzva: Milka Oreo (dobrá byla, jen nechutně sladká, už nemám potřebu jí zkoušet alespoň ale :D)
Celkem: 914 kcal (-trávení 822kcal) + 555 kcal Milka

Čtvrtek:
Váha: málo :/

S: Ovesná se skořicí a sl. semínky
S: Ovofit višeň
O: CLZ opeč. toas. chléb, vejce na tvrdo, paprika, sal. okurka (fóbie z papriky nepřekonána, prostě mi nechutná, ale teď konečně můžu říct: "Dala jsi jí šanci!" :D)
V: Cornies + paž. Gervais, eidam 20%, šunka, ředkvičky, rajče, sal. okurka

Celkem: 904 kcal (-trávení 814kcal)

Dnešek:
Váha: 40,2 před obědem

S: Zott bílý jogurt + 30g ovesných biskitů
S: Ovofit jahoda
O: Cornies s Gervais, šunka, eidam 20%, kedluben, okurka, rajče
V: Cornies s Gervais, vejce benedikt, eidam 30%, sal. okurka

Celkem: 905 kcal (-trávení 815kcal)

Vidíte sami, že je to samej polystyren a Gervais, ale čas mám teď pořádně až večer a ten strávím u facebooku, takže příprava jídla byla hotová improvizace a už se těším na zítřejší jídlo :3 Jinak mám pořád blok ze zvýšení příjmu a pořád se držím na těch 900 kcal cca.. Nevím proč, nechci ani, ale prostě psychika mi brání přidat :( A z té milky radost ani moc nemám tyjo, ale v tu chvíli mi přišlo nejlepší se navzájem podpořit a sblížit se, i když jsme ani jedna na ní neměly chuť, ani jsme neměly hlad, nic.. Prostě překonání fóbie z jídla následovaný stresem a brekem. :'D

Zítra mám v plánu jen jet zase do města, pro jídlo, omrknout něco na sebe, kosmetiku a tak, abych se nenudila, když je přítel v práci a neuvidíme se :( Co plánujete vy kočky? ♥ To je asi všechno dneska, tak se mějte krásně! N.

17.3. Rozbitý zrcadlo. A nebo ne?!

17. března 2014 v 21:25 | N. |  My diary
Ahoj holky. Dneska se jen rychle ozývám, jsem docela ospalá a mám v plánu něco tvořit ještě :) Zarážíte se nad nadpisem? Nemusíte. Kromě toho, že jsem dneska měla výtečnou snídani, proseděla 3 hodiny v čekárně kvůli Cervarixu a pak si koupila višňový Ovofity a Dobré z ovsa, jsem taky celé odpoledně koukala na Zhubni, nebo přiber. A zarážela mě jedna věc.. Nikdo z těch hubených neviděl jak doopravdy vypadá, dokud neuviděl svoje fotky na plátně. A jo, celou dobu jsem si říkala, že ty lidi mají hrozně zkreslený vnímání, že jsou kost a kůže a absolutně slepý. Ale víte co? Nikdy by mě nenapadlo, že já se budu vnímat stejně. Proto jsem udělala menší test a výsledky první části tu teď uvidíte.. Fotky z digiťáku.. tak, jak sedím na druhé fotce normálně sedávám třeba na posteli k ntb, jen jsem oblečená. Co udělá to, když se svlíknu? Podívejte se. A to je prosím po večeři a zrovna vypitým půl litru vody :/


Jídelníček:
Ranní váha: stabilizováno! ♥

S: Opečený CLZ toasťák + arašídové máslíčko + banán
O: -----------//-------------, rýžové chlebíčky - namazané tvarohem, jemný tvarůžek, rajče, okurka, šunka
V: Rýžové chlebíčky s Lučinou, vejce, eidam 20%, šunka, kys. zelí

Celkem: 899 kcal (-trávení 809 kcal)

Pití: 1l nesl. čaje, 300ml káva, 0,5l vody s citronem

Další fotka - slabší povahy křížek :D (Ano, dost se za to stydím, ale myslím, že pro vás, co málo jíte by to mohlo bejt dostatečný varování, jelikož tohle podle mě vážně není sexy, nevím jak podle vás)

Nechci, nechci už takhle vypadat, občas mám chuť se začít přežírat, ale obrostlá sádlem taky nebudu spokojená. ALE! včera jsem si jako druhou véču dala jablko, pokrok :D Něco jako druhá večeře prostě před nedávnem neexistovala, ale já měla hrozný hlad a už odmítám chodit spát a nebýt najedená prostě :)

Mějte se krásně holky moje, já jdu teda na to tvoření ♥ N.

15. + 16.3. Happy :)

16. března 2014 v 10:03 | N. |  My diary
Ahoj ženušky ♥ :D Jak se máte?
Já musím říct, že super.. Díky tomu, že jsem minulý týden dělala ty úkoly do noci, tak mám víkend absolutně volný a navíc zítra nejdu do školy (2. vakcína Cervarixu), takže snídaně v pohodlí domova! YEP! :D Včera jsem se neozvala kvůli návštěvě naší matičky stověžaté :) Tatínek mě nechal na Václaváku a jel s kamarádama někam na výstavu, takže já jsem si akorát zašla do Starbucks pro ten nový termohrnek a pak jsem konečně využila vánoční poukázku do Sephory a koupila si nádhernou nude Chanel rtěnku ♥.. Pak jsme jeli ještě do Ikey pro nějaký blbosti a dom :) Večer jsem už jen prozevlovala u Awkward a časopisů.. Dnešek nic neplánuji, možná bych si jen mohla trochu uklidit pokoj :D A jídlo?

15.3.
Ranní váha: 40,6kg

S: Klasik 200g, 30g dobré vlákniny, malý banán + 5g 74% čoko
O: Opečený toast. chléb s lučinouj linií a rajčátkem, eidam 30%, vajíčko, salátová okurka
V: Cornies s ředk.pažitkovým Gervais, eidam 30%, Madeta syreček, sal. okurka, rajčátka
Celkem: 896 kcal (-trávení 807kcal)

Pití: 300ml káva, 1l nesl. čaj, 500ml voda s citronem

Dnes

Ranní váha: Jak víte, měla jsem problémy s chozením na WC, už je to snad v pořádku, jen váha tudíž opět nahovno, ale musím konstatovat, že už se nesnižuje :)

S: Klasik 190g, 30g vláknina, malý banán + 5g 74% čoko
O: doplním
V: doplním
Celkem:

Pití: 300ml káva, 250ml nesl. čaj, ...

Taky se vám do ničeho nechce, jak je venku hnusně? :D Mějte se, N. :)

14.3. My secret isn't so secret now.

14. března 2014 v 22:48 | N. |  My diary
Čau holky :)
Jak začínáte víkend vy? Já nic moc, přesněji včera po publikování článku jsem šla do vany a jistila bouli u levého stehna.. jako pobolívalo mě to už dýl, ale říkám si fajn, namožená kyčel.. No každopádně dneska jsem s tím chtěla jít k doktorovi, protože jsem měla podezření na kýlu, ale jak na potvoru chtěla jít mamka se mnou (podpořit mě po jančícím výstupu, že mám určitě nádor xD). Což se vám sice může zdát fajn, ale jak víte, anu tajím i před vlastní rodinou, jedu zkrátka režim "zdravá strava"... Takže když jsem došla do čekárny, rozbušilo se mi srdce, že si doktor všimne vyhublosti a všechno se provalí.. No naštěstí se mnou mamča nešla do ordinace, ale ano...první člověk ví o mé anorexii - můj obvodní doktor.. normálně jsem si s ním "natvrdo" o tom promluvila, že se z toho snažím vyhrabat a ať si to nechá pro sebe (vím, že on to určitě bude brát jako lék. tajemství, prý jsem dospělá a věří mi že to zvládnu sama :).. Popsala jsem mu jídlo před 3mi měsíci a jídlo dnes a na to mi jen řekl, že je to fajn, když jsem jedla jen 3/5 toho, co teď a že chápe, že to pro mě není jednoduchý a nemůžu se začít hned cpát.. Pak mi popřál hezkej den a mám se kdykoliv ozvat no :) Trošku mě to dojalo, že se mě snažil podpořit a ne mě poslat někam na psychárnu nebo do Motola (naštěstí tam nebyla sestra, ta toho schopná je xD)..
No, pak už jen domů s diagnózou tříselní kýly (na operaci jdu až bude čas :D, teď toho mám moc moc)..Bohužel to pro mě znamená jen jedno - pouze kardio, žádný posilování, takže jsem zvědavá, co teď jako budu dělat no :D A taky se děsím nemocničního jídla - bílý rohlíky, zahušťovaný omáčky, rozvařený bílý těstoviny :x.. ale to budu muset jíst jen 1 den, ten další operace a pak 3. den jen bujón nebo jogurt :)
Odpoledne jsme jeli s našima na nákup, takže mám opravdu hodně nevyzkoušených nových potravin :3, pak už jen do lékárny pro Biosil (ztratila jsem ho :D) a rovnou jsem přihodila i skvělej krém na obličej od Biodermy.
Dneska ještě přišel taťka s nápadem jet zítra do Prahy :) sice tam nic moc nepotřebuju, ale alespoň si konečně koupím novej termohrnek ze Starbucks, když se mi starej rozbil a omrknu Sephoru ♥..

Dnešní papů :D:
Ranní váha: 40,5kg

S: Ovesná se skořicí, 5g sl. semínek
S: Hruška
O: Cornies s ředk.-paž. Gervais, madeta syreček, šunka, kys. zelí
V: CLZ toast. chléb s Lučinou linií, vejce v toastovači, eidam 30%, cherry, okurek

Celkem: 892 kcal (-trávení 803 kcal)

Pití: 250ml káva, 1,2l čaj, 0,5l vody s citronem
Pohyb už teď asi psát nebudu, nejspíš to budou jen dlouhé procházky, lehký sprint nebo tak :/

Mějte se, N. ♥

14.3. Sun, School, Shopping

13. března 2014 v 20:30 | N. |  My diary
Ahojda! :) Jak vám jde hubnutí/přibírání/tvarování? :)

Dnešek byl dokonalej, sice nejdelší škola v týdnu, nejvíc starostí, ale byl super no. Ráno dokončování práce ze včerejška, pak nějaká ta grafika a pak už jen kresba :) Jela jsem v 16:50 ze školy, takže jsem měla čas si zajít do Albertu.. no a koupila další 2 krabice dobrý vlákniny do zásoby :D (SYSEL.), druhej náklaďák zeleniny, šunky a jogurtů a CLZ tortilly :) ♥

Já vám nevím, ale to sluníčko mě dneska úplně nabilo pozitivní energií, i když jsou pro mě čtvrtky nejnáročnější, tak jsem jela domů s úsměvem a navíc slunečníma brejlema na ksichtě :). Zítra konečně pátek ♥ přijede možná přítel, jestli se nám bude chtít, tak zajedem do kina, jestli nepřijede, tak zajedu asi taky.. Poslední dobou jsem v kině furt a miluju tu atmošku :3 Snad si konečně koupím s sebou ten salátek z Mangaloo a propašuju ho tam :D Jinak nic na víkend v plánu nemám, kromě obr snídaní do postýlky pochopitelně..

Dnešní školní :)

Jídelníček:
S: Ovesná z 50g, skořice, 10g 74% čoko
S: asi 200g jahod
O: Cornies, eidam 30%, madeta syreček, kys. zelí :3 (poslední! :()
V: Cornies s ředk. pažitkovým Gervais, šunka, eidam 30%, cherry rajčátka, kedluben

Celkem: 894kcal (-trávení 805kcal)

Pití: čaj 1,5l, káva 250ml, voda 0,75l
Pohyb: rest

Teď se jdu asi umýt, pak možná pustík nějakej filmek a hurá do postele, za poslední dva dny naspáno asi 6,5 hodiny :D. Mějte se krásně a užívejte sluníčka než se nám ochladí! ♥ N.11. + 12.3. Life is beautiful, bitch.

12. března 2014 v 20:00 | N. |  My diary
Ahoj kočky! Zdravím vás a chci se omluvit, že jsem se včera neozvala, ale nebojte, navštívit vás jsem nezapomněla ;). Měla jsem toho včera hrozně moc a byl to hodně náročnej den, ale díky včerejšku byl maximálně vydařená dnešek. Why not. Chci vám moc poděkovat za podporu v minulém článku ♥.. Snažím se to pořád srovnat v hlavě, na nějakou chvíli jsem přestala fňukat a začala makat na škole, kde to přináší výsledky už po jednom dni :D.

Zkrátka včera jsem si vyčlenila celý odpoledne až do noci (cca do 2 do rána :D) na práce do školy, které sice nespěchají, ale mně se chtělo je udělat... Patřil mezi ně i návrh triček pro jednu firmu za finanční odměnu a učitelce se zatím líbí nejvíc, tak musím doufat ♥ Taktéž jsem byla pochválena za všechny donesený úkoly a dnešní práci při hodině, no neber to :D. Do postele jsem padla unavená o půl 3 a o půl 5 jsem sotva vstala (normálně vstávám už 4:15, takže jsem moc nestíhala), ale byla jsem docela fit, to bude tím sluníčkem venku :).. Vypravila se do školy autem u kterýho ani řidič nevěděl, čí je :D (kamarád mu dal klíčky a: "Odvez holky do školy tamtím autem, ale není moje tak bacha.").. Nebyla na tělocviku naštěstí, protože jsem zařizovala něco důležitýho pro jednu učitelku (jsem megašprt :D), pak písemka z literky (gratuluji Natalie, možná by to už chtělo pořídit si od září sešit na čj.) a poté už jen odborné předměty :) Cestou domů jsem dobíhala přípoj na klíknách po kostkách.. Ale pan autobusák byl moc příjemnej (ok, možná můj dnešní outfit byl trochu vyzývavější xD) a tak mě vzal, i když jedu jen 5 minut a on jezdí dálkově přes celou ČR a musí kvůli mně zastavovat v takový prdeli :D.. Teď už jen prohlížím knížky a časopisy a válím se ospalá pěkně :D..

Taky jsem byla v Albertu, no jako Dobrá vláknina 1+1 zdarma, takže mám za 60,- dvě krabice. Plus náklaďák zeleniny, bílejch jogurtů a šunky.

Jedna školní ;)
Jídelníčky:

11.3.
Ranní váha: 40,5kg (nevytentonovaná už pěkných pár dní -_-)

Snídaně: Zott bílý jogurt + 30g ovesní Biskiti -30%cukru
Svačina: Hamánek jablečný neslazený
Oběd: CLZ rohlíky Bonavita, eidam 30%, Madeta syreček, ředkvičky, salátová okurka, cherry
Večeře: Cornies s lněným semínkem (miluju poslední dobou ♥), Gervais pažitkovo-ředkvičkový, eidam 30%, rajčata + kys. zelí

Celkem: 900 kcal (-trávení 810kcal)

Pití: 250ml káva, 1,5l nesl. čaj, 300ml jemně perl. voda
Pohyb: nulový (přesněji od 7 ráno do 5 celou dobu na nohou na praxích)

12.3.
Ranní váha: zapomněla jsem na vážení, nalila do sebe kafe a čaj a pak si vzpomněla :D

Snídaně: Zott bílý jogurt + 30g Biskiti ovesní -30%cukru
Svačina: Hamánek jablečný neslazený
Oběd: Cornies s ln. semínkem, eidam 30%, Madeta syreček, kedluben
Večeře: Cornies s ředkvičkovo-pažitkovým Gervais, eidam 30%, kuřecí šunka + zelenina (cherry, kedluben, sal. okurka)

Celkem: 903 kcal (-trávení 813kcal)

Pití: 250ml káva, 1,75l nesl. čaj, 400ml voda
Pohyb: -

S jídlem jsem spokojená, jen jsem pořád hrozně nacpaná.. A to mám v pátek navyšovat malinko :( Jsem ráda, že už tam zase nejsou blbosti jako sladkosti atp., ale naštěstí už na to nemám ani chuť :)

Zítra přijedu hodně pozdě, takže se možná ozvu zase až v pátek :) Mějte se, ahojky! N.

10.3. "Zasraná vychrtlá děvko!"...

10. března 2014 v 17:00 | N. |  My diary
..zařvala na mě dnes jistá osoba, přesněji ex-přítel. A ano, hádáte správě, ukončila jsem to já, na konci letních prázdnin.. Vlastně.. od té doby jsem začala hubnout.. Je to docela paradoxní, ale jedním z důvodů bylo to, že on za půl roku přibral 13kg čistýho tuku, nechtěl nikam chodit a pořád se jen válel a hrál na PC.. Na mě nějak moc málo akčnosti, ale tohle mě zamrzelo.. Celkově dnešek.. měl být super úžasnej den.. a taky že byl, jen možná byla chyba sundávat si kabátek..

"Naty, vypadáš jako anorektička.", ozval se spolužák (Ano, jmenuji se Natalie :).. hodinu poté na tělocviku - "Ty tvoje nožičky!", řekla spolužačka..
o pár minut déle tělocvikářka - "Makej, jsi kostra!"..Pak už to dovršil kamarád v buse slovy "Nat, nezhubla jsi ještě? Kolik teď vážíš?"

Je mi do breku.. na tělocviku nedokážu dělat sehy lehy na parketech, nůžky ani kolíbku (znáte ne? :D) a učitelka na mě řve, proč se flákám.. Jenže ta bolest je hrozná :( Teď jsem se po příjezdu domů koukla do zrcadla a mám modřinu snad na každém obratli z tý pitomý kolíbky :(.. Jsem slabá, nezvládám cvičit, však myslím, že i vy vidíte, že pohyb poslední dobou hooodně flákám, ale jsem tak unavená..

Ranní váha je mizerná, před obědem ještě míň než ráno.. Začínám mít problémy s jídlem.. Na jednu stranu jsem dnes opět překonala fóbii, na tu druhou se bojím, že jednou ta STOPka v mý hlavě přestane fungovat a já se začnu přežírat.. Jen to ne, jen ZP ne!

Aktuální míry - 83 - 53,5 - 80.. na jednu stranu si moc přeju přibrat, na tu druhou miluju svůj štíhlý pas.. Tak co vlastně chci?!!! :(

Jídelníček.. jsem z něj zklamaná, proč jsem si nemohla dát něco zdravýho? jogurt s oříšky, ovoce, i to blbý musli či bebečka by bylo lepší.. sice možná i víc kalorický, ale hodnotnější.. :(

Snídaně: Ovesná z 50g, skořice, 8g sl. semínek
Svačina: Jablíčko
Oběd: Chléb s psylliem a lučinou, 2 pl. eidamu 30%, kys. zelí + salátová okurka, 2 žloutkové malé věnečky s pudinkovým krémem (66g) - Dej si facku, krávo! (770kJ, výživová hodnota nula!)
Večeře: plán - Salátová okurka, rajče, 2 vajíčka v toastovači + křehký plátek rýžový, plátek eidamu 30%

Celkem: 1050 kcal (-trávení 945 kcal)

Pití: 250ml káva, 1,5l ovocný čaj,
Pohyb: posilování 5 min, hra ringo (:D) 30 min - tam jsem byla dost akční výjimečně :D

Venku je moc krásně, takže si jdu pokusit spravit náladu posedáváním na zahradě s mou novou Dior biblí, kterou jsem už zmiňovala v nákupech.. Uvařila jsem si čajíček, do mobilu natahala nový písničky, takže tak :) ♥ N.

9.3. Eating isn't very Chanel.

9. března 2014 v 15:59 | N. |  My diary
Ola děvčátka moje! ♥ Zítra už nám začíná škola doprdelenemámhotovývýkresy, ale přesto jsem dneska nějako pozitivní. Váha ráno opět zkrat, přijde mi, že čím víc žeru, tím vážím míň :D A tak jsem si pro dnešek dala úkol - jeslti před obědem váha bude nižší než jsem chtěla, dám si ledový kaštany, co se mi tu měsíc válí. No a hádejte, jsou ve mně a to jsem k snídani měla přes půl kila ovesný kaše, jogurt s nashi, půl litru čaje a kafe.. Říkám si jen, jak se to dostalo ven ze mě do oběda, nechápu :D.
Dneska jsem nedělala nic moc, jen přetřídila hadříky a uklidila si v pokoji a u toho jsem hodně přemýšlela. Snažila jsem se přijít na důvod, proč jsem se dostala do any. A přišla jsem na to. Ač jsem si to dlouhou chvíli nechtěla přiznat, nebylo to kvůli klukům, jelikož na nezájem jsem si nestěžovala snad nikdy, nebylo to dokonce ani kvůli ostatním, že by mi někdo řekl, že mám trochu bříško nebo tak. Chtěla jsem to já sama. Chtěla jsem totiž být dokonalá, bez jediný chybičky. A chci být slavná. Miluju pocit být populární, vždyť ve škole už se mi to splnilo, tak proč nebýt všude? Plakáty, televize, to je jedno..Ale víte co? Ana vám k tomuhle moc nepomůže, maximálně mě to dostalo na 10 vteřin do večerních zpráv na Primě :'D... A to je možná jeden z důvodů, proč chci začít víc jíst, vážit 40kg opravdu nemá výsledek... Možná bych se místo toho měla zaměřit na to, abych dělala úkoly do školy (... :D), nebála se být víc originální (zítra do školy prej vínová skoro až černá rtěnka poprvé ♥) a soustředila se na svůj největší sen. Což se mi na jednu stranu daří, v květnu budu mít nádherných 14 dní v Praze na praxích v kostymérně ♥, však už je na čase, za pár dní mě čeká 17 a za rok a pár dní už budu plně odpovědná za všechny svoje průsery :D Musím toho ještě tolik stihnout, a ne se zaobírat jídlem, počítat každou přijatou kalorii a jen se trápit..

A jídlo?
Snídaně: jogurt Klasik 150g, 50g vloček (kaše) se skořicí + 130g nashi
Oběd: Psyllium chléb s lučinou a rajčaty, šunka, eidam, kedluben
Svačina: Ledové kaštany (je mi po nich trošku zle a hlava plná výčitek.. chutě se dorazit a přejíst, ale naštěstí mám v hlavě stopku :)
Večeře: plán - rýžové plátky, Gervais tvarohový s ředkvičkami a pažitkou, tvarůžky + okurka salátová.

Pití: 250ml káva, 1l neslaz. čaj,
Pohyb: doplním

Celkem: doplním

Víte co je zajímavé? Že i s těmi prokletými kaštany, mi kalorické tabulky ukazují deficit, bílkoviny budu mít na 103%, sachry na 107% a tuky na 80%, jestli bude véča podle plánu.. A to mám prosím zadané opravdu malé hodnoty.. Jen se těmi kaštany vyšplhaly jednoduché cukry na 40g za dnešek no :/ :D Ovšem neznamená to pro mě, že se tím začnu cpát každý den, stačil kolaps se zmrzlinou v úterý.. Přidat bych chtěla přeci jen spíše na zdravém jídle :3.

Mějte se krásně, přežijte pondělí a vy, co budete mít prázdniny si je užívejte plnými doušky ♥. Pak vám sem možná ještě hodím nějaké fotky, uvidím podle času.

8.3. Shopping day

8. března 2014 v 18:10 | N. |  My diary
Ahojda! ♥ Máme krásnou už prakticky jarní sobotu, no ne? ♥ Upřímně jsem z toho dneska taková pozitivní :D Jak jsem psala včera, dnešní plán bylo nakupování, takže jsem si ráno vstala, nasnídala se a vyrazila. Musím říct, že jak mě v obchodech většinou nic nezaujme, tak jarní kolekce jsou moc povedený a já nakoupila naprosto báječně, i když spoustu kousků jsem tam musela nechat kvůli velikostem :/. Fotky toho, co jsem pořídila, najdete dole, ale stojí za prd - málo světla :( ;) Ještě jsem chtěla úžasný křivák, jen mi v tu chvíli přišlo 1300,- moc na to, že byl z NYeru, ale nakonec mi to nedá a jedu si pro něj zítra až pojedu s bráchou do kina :D.. Pořád na něj myslím.. při cestě zpátky vlakem jsem už promýšlela outfity a musím zítra koupit ještě jednu věc - klasického pánského motýlka, kterého plánuji nosit na holý krk :3 No a minimálně na měsíc zase s nákupama končím, jsem opět bez peněz, i když je fakt, že jsem koupila jen věci, které jsem potřebovala nebo už dýl chtěla, takže jak na potvoru nic ve slevě :D

Víte, co je zvláštní? Když jsem šla na WC, šla proti mně slečna. Hrozně hubeňounká, nezdravě, nožky a ruce jako tyčky.. Vidím, jak mi kouká na moje nohy.. Já si prohlížím její postavu.. Pak se naše pohledy střetly a přišlo mi, že obě jsme v tu chvíli myslely na to samé - ANA. Myslíte, že si říkala to samé? Nebo jsem už paranoidní, ale její postava rozhodně nebyla štíhlá přirozenou cestou, to by musel bejt kurva rychlej metabolismus :D.

A dnešní jídlo? Ranní váhu radši ani nekomentuju, průser průšvih zase.

Snídaně: Bílý jogurt Klasik, 30g ovesní Biskiti, 220g jahůdky
Oběd: (odhodlaná dát si salát, ale už jsem to nestihla :() Psyllium chléb, kedluben, Madeta syreček - dojídáme zbytkyyy :D
Večeře: rýžové plátky namazané Lučinou, krůtí šunka, eidam 30%, kedluben, ředkvičky, cherry rajčátka

Celkem: 900 kcal (-trávení 810kcal)

Pití: 750ml nesl. čaj, 300ml káva, 250ml zelený čaj, 500ml voda s citronem
Pohyb: nákupy+ lítání po městě,

Džínové šatičky z TRRN (1029,-) a kalhoty s extra vysokým pasem TW (599,-, ale zrovna je akce -25%, takže 450,- ♥)

Kraťásky na jaro s extra vysokým pasem NYer (199,-) a áčková sukně z TW (319,-)

Obyč jednobarevná trička :) Chtěla jsem nějaké opravdu na tělo, ale zjistila jsem, že sehnat je je dost velký problém, takže mám XS a jsou trošičku volnější :) Modré TRRN (149,-) a černé s šedým NYer (129,-/kus)

2 peplum topy, bohužel už jen v Sku, ale o důvod víc přibrat, jsou mi hold trochu volnější no :D (TRRN, 209,-/kus)

A nakonec krátké bolerkové sáčko z Takka (:O :D tam si nikdy nic nevyberu a normálně tam ani nechodím, tohle bylo snad osvícení! :D 399,-)

Pak už jsem jen koupila Vogue, knížku Dior, micelární vodu od L'Oreálu a bázi pod oční stíny od Artdeca, ale to vás asi moc nezajímá :D Zítra sem možná hodím fotky nějakých outfitů, kam zařadím i nový kousky ;)

Mějtě se krásně, doufám, že jste máte taky fajn sobotu jako já :) N.

6. + 7.3. Weekeeeeeeend! :D

7. března 2014 v 17:38 | N. |  My diary
Ahoj slečny! :) Konečně je to tu, víkeeeeend! :D Ani nevíte jak jsem šťastná, tenhle týden toho bylo hrozně moc, proto jsem se ani včera neozvala. Navíc to byl dost blbej den - ráno jedu autem s kamarádem, před nás vjede ředitel naší školy a zabrzdí bezdůvodně.. Vystoupím, kamarád odjede a on přijede ke škole, vylítne z auta a začne na mě řvát. Wtf? Tak on nás málem zabije a řve na mě? My jeli naprosto ukázkově :/.. Kdyby řídil taťka, tak už má asi pěst v obličeji :D. Pak jedu domů a na přestupu zjistím, že mi zrušili autobus přestupní, takže krásná cesta vlakem, doma ve čtvrt na 8 vymrzlá jak prase po hodinovým čekání na bus a dlouhý cestě na vlakáč. :D No super zkrátka..

Dnešek o poznání lepší :) Sice vstávání ve 4:15, ale teď jsem si to dohnala hezky :D Ve škole jem stříhala střih jednoho kousku oblečení na soutěž z látky od Valentina za 400€. Nemálo vyklepaná jsem z toho byla, docela bych si vydělala no :D. Doma jsem byla v 1, tak jsem uklidila nádobí, najedla se a po jídle jak špalek usnula únavou :D Teď mě vzbudila mamka, přišla mi dát nové Elle (♥počteníčko :) a 2 balíčky - úžasnou knížku Fashion Now 2 (doporučuju, už jí mám celou prolítlou!) a novou mega červenou barvu na vlasy :3. Taky mi dneska na nákupu koupila instantní ovesný kašičky od Dr. Oetkera - brusinkový. Moc si sice vážím, že se snaží pochopit zdravou stravu, ale nevím jak jí napadlo, že se mi instantní ovesná kaše bude líbit :D.. Ale říkám si, že si jí nechám na týdenní školní výlet, protože tam to pořád bude lepší varianta než párky+kečup+bílý rohlíky :D.

Jídelníčky:

6.7.
Ranní váha: 41,2kg

Snídaně: Jogurt bílý zott 150g, 30g dobrá vláknina, 10g 74% čoko
Svačina: Jablíčko
Oběd: Chléb Arizona s psylliem, Lučina s vlákninou vajíčko na tvrdo, eidam 30%, salátová okurka
Večeře: Křehké kukuř. plátky s vlákninou, Lučina s vlákninou, vajíčko na hniličko, ředkvičky, kedluben

Pití: 250ml káva, 2l neslazený čaj, 250ml CC ZERO (nebylo mi moc dobře od žaludku)
Pohyb: lítání po městě a na vlak :D, 100 dřepů

Celkem: 901kcal (-trávení 811kcal)

7.7.
Ranní váha: 40,7kg

Snídaně: Ovesná se skořicí, 10g 74% čoko
Svačina: asi 200g jahody
Oběd: Psyllium chléb s Lučinou, zastřeným vajíčkem, plátek 30% eidamu, rajčátka, ředkvičky
Večeře: Kkukuřičné plátky s vlákninou, Lučina, šunka, eidam 30%, rajče, sal. okurka, ředkvičky, trocha kys. zelí

Pití: asi 2l neslazeného čaje, 250ml káva,
Pohyb: doplním

Celkem: 901kcal (-trávení 811kcal)

Zítřejší plán zní asi takhle: V klidu ráno vstát, pak potřebuji nafotit nějaké polaroidy (nejspíše mi vyjde focení úžasnýho oblečení pro jednu firmu ♥) a pak se hezky v klidu nasnídám - v plánu jahůdky, bílý jogurt a biskiti :3.. V 10 mi jede vlak a hurá na single nákupy! :D Nevím jak vy, ale já nejradši nakupuji sama, pokud nevím co chci.. Jako nákupy s kámoškou mají hodně do sebe, ale to potřebuju vědět, co chci.. Takhle když nakupuju sama, tak můžu bloumat obchodama, nehledě na čas, nemusím na nikoho čekat, nikoho hledat.. Občas se do jednoho obchodu vracím i 3x, takže mi alespoň nikdo nenadává :D.. kromě oblečení ještě plánuji proběhnout knihkupectví - chtěla bych knížku od pana Havlíčka Superjídelníček, už jsem na ní koukala mockrát ♥ a pak samozřejmě omrknout knížky o módě a nezapomenout ve velkým Tescu koupit Vogue, už 2 měsíce jsem si ho nekoupila -_-! :D A víte co? Pokud mě nebude hlodat červ v hlavě, tak se stavím na oběd v Mangaloo - oblíbený salát s kuřecím, ředkvičkami a jogurtovou zálivkou, kterej mi nedělal problém pozřít ani v době nějhorší ana, ale je pravda, že to tam se mnou vždy byl přítel a jedla jsem spíš kvůli němu, aby to nebylo blbý. Tak snad si dám sama od sebe :)

Mějte se krásně, užívejte víkend, já vás ještě oběhnu a jdu koukat na nějakej filmek :) N.

Mimochodem, občas mi někdo napíše, jak vypadá moje postava v plavkách.. fotky zatím nemám, ale přijde mi hodně podobná postavě na téhle fotce, akorát mám vystouplejší žebra :(


5.3. Fair play bitch.

5. března 2014 v 22:06 | N. |  My diary
Čau kočeny! :) Jen se rychle ozývám s jídelníčkem a krátkým shrnutím dne a pádím spát.. Poslední dobou toho mám docela dost ve škole a hodně úkolů, takže mi nezbývá čas ani energie na cvíčo a spoustu dalších věcí :(.

Ráno jsem potřebovala vyřešit něco s jednou učitelkou, takže jsem přišla o tělocvik, ale nemrzí mě to, protože nic nedělali :D. Pak čeština, kde jsem o chlup unikla zkoušení a pak 7 hodin práce na jednom výkresu a hurá dom :) Cestou zpátky jsem jen koupila nějakou zeleninu a spravila si náladu novou rtěnkou YSL, pro kterou jsem byla na poště ♥.

A proč jsem si potřebovala spravit náladu? A proč že ten nadpis?.. Víte, dneska když jsme měli těch 7 hodin, tak jsme měli supla a nikdo nás nehlídal.. Takže jsme sice s holkama pracovaly, ale taky dost kecaly a když ostatní holky odešly na oběd a já tam zůstala s jednou holčinou sama, rozvedly jsme debatu na téma hubnutí a jídlo. Ta holčina se mi svěřila s takovým tajemstvím, se kterým nevím co si počít. Je to bulimička. Jsem první komu to řekla. Jsme na stejné vlně. A co já udělám místo toho abych jí podpořila a řekla svůj příběh a vzájemně jsme si mohly pomoct? Jako kráva mlčím. Jsem rozhodnutá, že až spolu budem opět sami se jí svěřit, cítím, že jsem možná našla někoho, s kým bysme si rozuměly, snažily se dostat z těch sraček a bylo by nám fajn. Co si o tom myslíte? Já myslím, že by byl správný krok si o tom s ní promluvit.

A už dnešní jídelníček:
Ranní váha: 41,2kg (přiznám se, ač se o tom blbě mluví, tak po přidání na jídle mám problém s vyprazdňováním, takže reálná váha bude určitě někde trochu jinde, uvidíme až půjdu na wc :/)

Snídaně: ovesná se skořicí,semínky a 10g 74% čoko
Svačina: Jogobella light pečené jablko (hnusná, sladká a naštěstí poslední :D Ale višňová byla dobrá :)
Oběd: Arizona chléb s psylliem, lučinou s vlákninou, vajíčkem a šunkou, kysané zelí (nemůžu za to, miluju ho :D)
Večeře: Zbytek Cornies s lněným semínkem + kukuřičné křehké plátky s vlákninou, lučina, šunka, mix zeleniny - rajčátka, okurka, kedluben

Celkem kcal: 905 kcal (-trávení 815 kcal)

Pití: 1,75l nesl. čaje, 250ml káva, 100ml jemně perlivé vody (jooo, dnes bída :D)
Pohyb: lítání po městě (asi 7km)

Teď už vás jen oběhnu, v rychlosti pročtu jak jste se měly vy a hurá do hajan :) Ahoj ♥

4.3. Yep, I'm fine.

4. března 2014 v 21:17 | N. |  My diary
Ahoj baby! :) Jak to šlo? Já dnešek měla kupodivu celkem fajn, i přes slohovku a velkou písemku :) Pak jsme měli praxe, kde jsem opět zkoušela oblečení na soutěž, udělala si návrh vlastní košile a zbytek praxí jsem se mořila u Illustratoru s potiskem na šaty, ale všechno se celkem dařilo :). Po škole opět jako vždy Albert, dnes jen šunčička, Lučina s vlákninou, milion druhů sucharů a plátků, milovaný chleba s psylliem a kysané zelíčko ♥. S jídlem jsem spokojená, dnes snad poprvé naprosto plánovaná svačina a jak vidíte, strach překonán a dnes opět troška čokoládky :) Je pravda, že mi vůbec neuškodí, protože je spíše tučná a nahnat tuky mám celkem problém.
Jsem teď opět úplně mrtvá, takže vás jen oběhnu a dobrou :)

Snídaně: Ovesná se skořicí, 10g 74% čoko a trošička semínek
Svačina: Jogobella light jahodová (zásoby od babi, už zbývá jen jedna :D)
Oběd: nestíhací - 5 Cornies plátků, ol. tvarůžky, eidam 30%, cherry rajčata, okurka
Večeře: Cornies 3x s lučinou, šunka, eidam 30%, kysané zelí

celkem: 900kcal (-trávení = 810kcal)
Pití: káva 250ml, čaj neslazený 2l, 150ml jemně perlivá voda
Pohyb: hoooodně lítání na praxích a po městě = únava

Na dnešek jsem plánovala teplou večeři v podobě grilované zeleniny s kuřecím, ale mamka smažila bramboráčky a dělala nějakou směs, takže deska obsazená a já měla hlad = studená véča :D.

Co se týče ranní váhy, tak to bylo 41,1kg ale je pravda, že jsem hodně pila a byla "plná" (ehm, víte jak to myslím xD). Uvidíme zítra :)

Mějte se krásně holky, já jdu zabořit hubu do polštáře :D

3.3. Highway to hell

3. března 2014 v 16:29 | N. |  My diary
Ahoooj! :) Tak jak jste přežily pondělí? :) Já musím uznat, že dneska to byl naprosto super den :) Ráno vstávačka až v 6:15, takže jsem si hezky uvařila ovesnou, v klídečku se připravila a do školy až na 8, ze školy doma už ve 3, no co víc si přát ♥. A proč že jsem to na cestě do pekla? Ranní váhu radši ani nekomentuju, přijde mi, že čím víc jím, tím jsem hubenější a tak jsem dneska celý den jen přemýšlela o tom, že bych si mohla dát všechny věci, na který jsem měla za posledního půl roku chuť :D Ale strach, že by se to opakovalo častěji a častěji a přerostlo to v ZP zvítězil a já jsem překonala sama sebe. Částečně. No však to už uvidíte v jídelníčku a upřímně.. i když teď mám výčitky, jsem ráda že jsem to dokázala :)

Snídaně: Ovesná kaše se skořicí a troškou semínek
Svačina: asi 170g bílé Hollandie, 10g 74% čokolády
Oběd: Cornies plátky s pažitkovým Gervais, vejce na tvrdo, kysané zelí, salátová okurka
Odpolední svačina (jev už tak nevídaný! :D): 150g jogurtovo-meruňkové zmrzliny Prima!!!
Večeře: doplním

celkem: 893kcal zatím bez večeře! :)

Pití: 1,5l nesl. čaje, 250ml káva
Pohyb: doplním

Cítím se teď kvůli tý zmrzlině docela provinile, ale myslím, že právě tyhle krůčky jsou cestou ven z pekla a ne cestou do pekla, protože jak už jsem naznačila, ranní váha byla vážně hodně mizerná..., nejmenší číslo, co se kdy ukázalo :/ Ale musím uznat, že ta zmrzka byla docela dobrá, ale kdybych si měla vybrat hřích pro příště, radši zvolím čokoládu.. nebo třeba donut..nebo tak něco.. Ale doma bylo jen tohle.. a sladký.. to si dám říct.. :D

2.3. Fotky :)

2. března 2014 v 16:08 | N. |  My diary
Krásné odpoledne přeju! :) Jídelníček už máte v minulém článku (A ten oběd se kupodivu celkem zdařil ;), ale jak jsem psala, fotila jsem si novou profilovku na fcb, která se mi sice moc líbí, ale z pochopitelných důvodů vám jí sem nedám (obličej), takže alespoň jsem v tom zápalu vyfotila postavu.

Myslím, že pokud jsem oblečená, vypadám ještě celkem normálně, co myslíte vy? :) Je pravda, že kabát je mi dost volnější (vel.34 a kalhoty vel. 32. taky), ale celkem to ujde. Pak jsem ale zkoušela foťák jen namířením na sebe a výsledek se mi vůbec nelíbí.. Klíční kosti a ruce :/..A zmiňovaná fotka :/


Na profilovce jsem dělala retuše vyčnívajících kostí, ale po úpravě se mi moc líbí :D :) Vám jsem fotky samozřejmě hodila jen do ČB, ořezala prostředí a zadělala můj ksichtík :D.

N.

1.3. + 2.3. Free days

2. března 2014 v 10:49 | N. |  My diary
Zdravím vás! :) Ozývám se až dneska.. protože prostě.. včera se mi nechtělo, jak prosté! :D Jen jsem vás oběhla, ale na článek nějak nebyla nálada, takže asi tak.. Včera jsem měla celkově líný den, ani jsem necvičila a vážně si jen užívala. Lískněte mi někdo. Žádný rest day v plánu nebyl, ale cítím že potřebuju odpočinek už :). Jídelníček nebyl nic moc, protože jsem byla líná i na to si uvařit, takže teplé jídlo byla jen snídaně. Na obhajobu ale musím říct, že konečně potřebuju dojíst rohlíčky od Bonavity, protože je tu už mám pěkně dlouho :D.

Ranní váha: 41,2kg

Snídaně: Ovesná se skořicí a troškou sl. semínek (35g+2g), 115g bílé Hollandie a 20g Bebe dobré ráno mini jablečné se skořicí (mňamina :3)
Oběd: CLZ křehké rohlíčky bonavita s pažitkovým Gervais, kuř. šunkou a 20% eidamem, salátová okurka, kedluben a kys. zelí
Večeře: vejce na tvrdo, křehké plátky kukuřičné s vlákninou a pažitkovým Gervais, kedluben a cherry :)
Celkem: 871 kcal (-trávení 784kcal)

Pití: asi 2l neslazeného čaje (nevím přesně, pila jsem hodně :D), 300ml káva
Pohyb: - (jsi debil, plác plác po rameni)

Dneska jsem se při vážení zděsila opět, tak jsem si poprvé přidala na snídani. Ano, mám teď výčitky ale snědla jsem to a jestli si uberu někde jinde, tak mi vynadejte! :D Když víte.. já jsem na sladký.. proto miluju snídaně.. tu čoko už tu mám asi měsíc nenačnutou. potřebuju přibrat.. A však víte jak, byl to chuťovej orgasmus :)

Ranní váha: 40,5kg

Snídaně: 200g bílé Hollandie, 30g bebe mini jablečné + 17g 74% čokolády
Oběd: CLZ špagety s zeleninovým lečem - 1 vajíčko, cuketa, mrkev, rajčata
Večeře: CLZ křehké chlebíčky + kukuřičný plátek, vajíčko, gervais s pažitkou, eidam 20%, rajče, okurka
Pití: 0,5l neslaz. čaje, 250ml káva,
Pohyb: 110x dřep, zakopávání 110x/noha, 20 kliků

Jinak dnes plánuji nafotit nějaké fotky, novou profilovku na fcb a tak, takže uvidím jak to bude vypadat a pak vám sem možná něco hodím :) Musím to udělat, než přijde brácha z práce, potřebuju jeho jedinou bílou zeď u které nic není kvůli pozadí :D Odpoledne musím přepsat asi 25 A4 stránek na dějiny umění (jdu si hodit mašli), naučit se na písemku a zkoušení a dodělat několik prací a návrhů do školy (ok, už hledám provaz :D). Plus vyprat si v ruce spodní prádlo, uklidit pokoj, hodit do pračky povlečení a pak domácí věci, vytřídit oblečení na prodej a chtěla bych se jít ještě s mamkou projít ke pštrosům (fajn, už visím :D).

Držte mi palce s dnešním obědem, ať je ten experiment jedlý :D :)

Zatím se mějte krásně holky, jaro nám začíná, něco mi říká, že příští víkend už asi půjdu běhat ♥. N.