Duben 2014

14.4.2014 I'm happy and you're fucking bitch :*

14. dubna 2014 v 18:48 | N. |  My diary
Ahoj ahoj! :) Proč se ozývám po takový době? Jak asi víte, byla jsem na Slovensku na soutěži a celkově jsem si užívala života. Ve středu jsem vyrazila před odjezdem na nákupy oblečení (znáte to, původně jsem "potřebovala" jen boty na přehlídku) a ve čtvrtek ráno v 7 se vyjelo.. Dorazili jsme docela pozdě, takže jsme se jen najedly s holkama a hurá do Tesca na další nákupy xD Závisláci no. Pátek jsme celý strávili v krásném Prešovském divadle, no řeknu vám.. slovenky jestli některé čtete, jste hrozně fajn, ale organizace pořadatelů naprosto nulová a k jediným dvoum českým školám se chovali organizátoři jak k největšímu póvlu (měli jsme společný jeden jediný štendr a prostor na převlíkání asi 1,5x1m).. Z toho trochu velký zklamání, který ale hned záhy opadlo, jelikož jsme vezli jsme 3 kolekce a z nich 2 skončily na prvním místě a jedna na třetím, takže spokojenost maximální, choreografie a chůze nám až na menší problém s hudbou (nefungovalo nám u jedné kolekce CD a šly jsme na jinou hudbu) taky vyšla, zkrátka super to bylo :) Večer jsme kecali, někdo pil, někdo se cpal a usnuli jsme kolem 4 ráno.. V 8 ráno hnusná snídaně, kterou nikdo nejedl a hurá domů, přijela jsem kolem půl 6 večer v sobotu a od té doby dospávám deficit :D.

Jídlo bylo maximálně v pohodě - čtvrtek k obědu kuřecí plátek+rýže, k večeři jsem měla CLZ tortillu se zeleninou ještě z domu, v pátek ráno vícezrnný rohlík, vejce na tvrdo, šunka a rajče, k obědu jablko, polystyreny a gervais a večeře opět rýže+kuře...No a v sobotu ráno instantní ovesná, k obědu kuřecí salát s jogurtovou zálivkou a večeře už doma.. Takže jsem ani neměla svůj FFF, který jsem si vynahradila dnes karamelovým větrníkem :3. Aktuálně jsem od včerejška zvýšila na 4000kJ a cítím se fajn :)

Taky mě trochu nasraly/zamrzely/donutily přemýšlet komentáře pod minulým článkem - proto ten nadpis. Víte, ono je fajn, když jste v léčebně a někdo do vás to jídlo cpe, ale já se z toho chci vyhrabat sama a vyhrabat se z toho úplně (tzn. že nenakynu jak prase a pak budu brečet, že jsem zase tlustá, přestanu jíst a zase dokolečka)... Doktora ani vlastní matku neoblbuju, doktor ví celou pravdu a mamce nelžu - jen jí neříkám všechno, co bych měla. Objevil se tam taky komentář s odkazem na článek - četla jsem ho už dřív, souhlasím s ním, a naprosto přiznávám že z části to tak mám, ale snažím se proti tomu bojovat...
A nemá smysl se tu před některými z vás obhajovat, proč chci zpět svých 45kg a ne víc.. Prostě jsem v té době byla spokojená, no a co? Důležité je, že přibrat něco chci.

V sobotu na mě doma čekaly botky na běhání, ze kterých mám opravdu radost, takže až nebude pršet, vypadá to na výběh ♥
Taky zkouším nová a nová jídla, aktuálně jsem se zamilovala do různých kombinací CLZ/semolinových/žitných těstovin a sbírám pro vás fotky, který bych tu ráda později postla ;)

To bylo pro zatím asi všechno.. :D Uznávám, článek je extra zmatený a kouskovaný, ale psala jsem tak, jak se mi to honilo hlavou no :D Mějte se krásně kočky, N.

4.4.2014 - FFF & best doctor :3

4. dubna 2014 v 17:56 | N. |  My diary
Ahoj holky! :) Tak konečně tu máme pátek a s ním přichází co? No přeci můj první fear food! :D Už jsem si to odbyla hezky při odpoledním kafču a co že jsem to spořádala na tu premiéru? Kromě snídaně, oběda a večeře (která mě ještě čeká v obvyklé porci jako vždy, žádný ubírání Natalie!).. to bylo 90g Milka Toffee Wholenut + půl litru CC light. Aneb vítej diabetes II. a kyselino fosforečná! :D Bylo to celkej fajn, i když teď se zase trápím s výčitkami a paradoxně se bojím i toho, že přiberu, přestože přibrat sama chci :D. Jen příště zařadím něco míň sladkého, ale už vím, že zmrzlinu ne (za ty hodiny na wc mi to nestojí xD) a velikost skoro celý tabulky čoko je na mě moc, je to nechutně sladký prostě :D. No, a teď mi vlastně došlo, že příští týden to nebude jen překonávání se v pátek, ale i ve čtvrtek a v sobotu, jelikož jedu se školou na Slovensko na návrhářskou soutěž, takže i když se jako modelína a spoluautorka dvou kolekcí moc těším, mám strach z toho jídla, ale myslím, že se to nějak vyřeší, protože ve čtvrtek ráno budu mít snídani svoji (konzumace cestou v autě :), oběd bude v restauraci dle vlastního výběru, takže salát nebo tak to jistí, ale k večeři bude guláš, takže se modlím, ať je s chlebem a já můžu vyjíst jen čisté maso s trochou chleba, protože omáčku z mouky do mě prostě nenacpou :x.. V pátek ráno je snídaně v podobě párků - opět doufám v dostatek chleba, protože párek do huby nestrčím, takže chléb s trochou kečupu to jistí, případně s sebou povezu ovesný kaše instantní, oběd bude studený s sebou, takže z toho snad něco vyberu, večeři bohužel nevím a v sobotu snídaně snad ve formě šv. stolů a oběd zase v restauraci.. Ale podle zdrojů by tam mělo být hned několik supermarketů, takže vlastně nemusím jíst nic z toho, ale můžu si udělat vlastní zásoby jídla, které se ale nemusí ohřívat (bude tam jen rychlovarka no :()

Jinak dnešní snídaně v podobě bílé Hollandie a půlky hrušky obsahovala i tyčinku (!), kupodivu dle složení zdravou a vhodnou i pro redukci - Dobrá vláknina v tyčce! :3 Musím říct, že byla celkem dobrá, ale příště dám o5 přednost klasické sypké vláknině :).

No a poslední událostí, co se tento týden přihodila, byla má další návštěva u doktora - šla jsem si pro výsledky krevních testů (o který jsem sama požádala :) a výsledky výtěru z krku po tý angíně.. Všechno mám v pořádku, jen sestra zase rejpala, že prej mám chodit každej měsíc (!!!) na převážení, takže průser. :D Sice už snad nehubnu, ale ani bohužel nepřibírám, váha se drží kolem 39,4kg ráno.. Možná se to bude dát oklamat jednou, dvakrát, s tím že se přepiju, ale je to dostatečná motivace přibrat - a teď pozor - na 45kg! :D Ani nevíte jakou mám radost, že po mně nechce víc, prostě říkám, nejlepší doktor! :D Sestra kecala něco o 55kg. Je fakt, že na 177 je 55 vlastně pořád málo a se 45 to bude pořád velká podváha, ale já se 45 kily byla zkrátka nejspokojenější, takže jsem moc šťastná, že mě nenutí přibrat víc ♥

A úplně nakonec - minule někoho z vás zajímaly ovesné placky - je to snadný jak dvě facky :D - já dala 50g vloček (buď rozmixované nebo extra jemné koupené), 1 bílek (cca 30-35g), půl lžičky skořice a 75ml mléka, tuhle konzistenci mám ověřenou jako ideální.. Rozšleháme/umícháme dle libosti, rozehřejeme pánvičku (v mém případě extra cute mini pánvička o průměru 6cm :D) a opékáme :) Já mám pánev keramickou, takže nepoužívám nic, ale pokud nemáte, tak by mohlo stačít lehce vytřít ubrouskem s obyč nebo kokos. olejem, aby se vám nepřipejkaly ;). Opečete z obou stran, kydnete na to jogurt/tvaroh/soj. dezert/mražené ovoce/banán/PB nebo prostě něco a můžete si vyžírat ;) Dají se jíst i na slano pokud vynecháte skořici a můžete tam přidat třeba i nastrouhanou cuketu/mrkev atd., jen je dobré směs mírně osolit.
Mám ráda i banánové placky - 1 větší banán (cca 140-150g) + 1 vejce (vel. M), rozmixovat a smažit :D Primitivní ;)

To je asi všechno, já teď jdu čučet na prostřeno, pak véča a plánovat zítřejší den strávený opět v kině :D :)

40 kilo bez postele,

1. dubna 2014 v 22:02 | N.
...ale za to přepitá vody a ještě k tomu v tričku -_-... Tak holky :) Dneska máme úterý, jak se vám daří? Já včerejší prohlídku u doktora přežila, teda jako probíhalo to jak jsem čekala - do debaty se vpustila sestřička a načala téma PPP, tak jsem ji ujistila, že se snažím přibrat.. Myslím si, že to bylo v pohodě hlavně i díky tomu, že ze vzorku ranní moči (nojono :D) poznala, že mám MS, pak se ptala jestli mi nevynechalo a já že v pohodě, tak to jí asi uklidnilo a dostala jsem prostě za úkol přibrat no.. "Pozitivní" zprávou je, že jsem byla tak vystresovaná.. že místi FFF jsem měla takový menší FFMonday a po snídani si naložila zmrzlinu zase, ale bylo mi to úplně jedno, asi 200g toho bylo, ale já si řekla, že alespoň naváží o těch 200g víc.. :D Jenže nejhorší je, že přicházím na to, že už mi tyhle dřív natolik milovaný prasárničky nedělají dobře - zbytek dne na wc, jako vždycky když si dám něco takovýho :D.
Kromě prohlídky mi zkontroloval stav angíny a naštěstí už nemusím brát antibiotika, ale dneska ráno jsem byla ještě na výtěru z krku a na odběru krve projistotu, protože ta angína je nějaká divná prej :D. Výsledky se dozvím ve čtvrtek :)


Dneska jsem měla celkem fajn náladičku, takže jsem opět vařila - říkejme tomu "něco-jako-lečo-se-šunkou" a k tomu výtečná natural rýže, kterou jsem měla poprvé a hned si jí zamilovala :) I přes náročnější úpravu mi vyhovuje, jak je neloupaná, dostává tak úplně jiný rozměr! :D Na zítra v plánu krůtí s rajčatovou omáčkou nebo pečený batát :) A jako snídaně budou ovesný placičky s jogurtem a jablíčkem :) Sice mi to trochu připomíná to období největšího hladovění, protože jsem to snídala dost často, ale mám na to hroznou chuť a hlavně placky už nebudou z 20g vloček, půl bílku a 35ml mléka žejo.. :D Jsem poslední den doma, tak si to musím užít a ve čtvrtek zase stres a škola :D Achjo..

Začíná mě to vaření nějak bavit a myslím, že teď teprve opravdu se do toho dostávám, odhodlání přibrat je nějak mnohem větší a já se cítím připravená :) Hned po operaci kýly začnu pěkně makat hlavně na zadečku a bříšku, ať tam máme 6pack a pár kilo svalů navíc a nenabírám jen tuk, páč nechci vypadat jak pudink :D

No, já teď nostalgicky popíjím čajíček a koukám na Prcičky :D Ach ty doby, kdy jsme se na to s holkama dívaly potají :D.. Doufám, že máte poklidný večer a netrávíte ho celý v učení :) Mějte se krásně, hubněte, zpevňujte, tvarujte, přibírejte, to je fuk, hlavně ať jste spokojené a šťastné ♥. Nat :)